San Andreas Online | Polski Serwer SA:MP 0.3.7
Ciao Amigos! - Wersja do druku

+- San Andreas Online | Polski Serwer SA:MP 0.3.7 (http://forum.sao-server.com)
+-- Dział: San Andreas Online (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Migracje (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Ciao Amigos! (/showthread.php?tid=2346)

Strony: 1 2 3


Ciao Amigos! - waifu - 04-Mar-2021

Cześć wszystkim!

Oficjalnie postanowiłem, że przejdę na "emeryturę", hehe. Okej, bez żartów. Oficjalnie postanowiłem, że rezygnuje z rangi. Dlatego chciałbym pożegnać osoby, które spotkałem na swojej drodze. Rozwijając wątek - dlaczego chcę odejść z rangi? Po prostu wypaliłem się. Nie mam już ochoty na adminowanie serwera. Moje siły już opadły. Nawet mogę rzec, że czasami wykonuje swoje obowiązki typu mutowanie, banowanie czy kickowanie gorzej niż początkujący na randze moderatora.

Dlatego z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim osobom za wspólne granie, wspólne spędzaniu czasu na głosówkach i nie tylko!

Sama ranga uświadomiła mi jak to jest fajnie poznawać nowych ludzi. Jemo wspomniał o tym, że ludzi spotyka się więcej niż jeden raz. Także mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy na serwerze!

Z osobna chciałbym bardzo podziękować tym osobom:
@Cziken - Dał mi możliwość bycia moderatorem i spróbowania swoich sił na randze. Dzięki niemu dowiedziałem się jaki spada obowiązek na osobę, która jest na randze. Zajebiste godziny "gadania" na głosówce. Zajebiste godziny grania w Lola, Rocketa i Minecrafta.
@CrossX - Osoba z charakterem. Można było pogadać, popisać i nawet się postrzelać na deagle. Niezliczone ale za to zajebiste solówki, spary i czasami wyzywanie się dla beki. To ty mi dałeś możliwość zobaczyć jak to jest być Head-Adminem.
@jachu.tt (Lampard) - To on zapoczątkował to, że napisałem podanie na moderatora. Gdyby nie Ty byku to prawdopodobnie bym tego nie zrobił i do dzisiaj bym żałował
KillThem / Julka_Kulka - KillThem najlepszy człowiek spoza moich okolic jakiego znam. Praktycznie w każdej możliwej chwili był przy mnie. Super się z Tobą - wiadomo co - GPP na głosowym. Doznałeś mi tyle pociechy na twarzy jak nikt inny. Julka - świetna dziewczyna z charakterem. Tak, zawdzięczam Ci wiele - bardzo. Tak samo jak Kill - spędziłaś ze mną wiele godzin na głosówce. Byłaś przy moich 15-tych urodzinach i nie tylko! Na zawsze zapamiętam ten prezent Minecraft'owy jaki mi dałaś. Oboje stanowicie tych ludzi, bez których raczej dawno bym już zrezygnował z rangi.
2PalceWnatalce (MowMi.f12) - Również piękny człowiek. Tak samo jak wyżej - spędził ze mną wiele godzin na głosówce. Super solóweczki były grane. Super spary były grane. Minecraft też. Zajebiste czasy!
Brandy - Oł maj gasz. Kobito, tyle ile z Tobą rozmawiałem i tyle razy ile mi polepszyłaś mój dzień to nawet nie zliczę. Baiałystok foreva.
Karczu - O matko. Zajebiste wspomnienia z głosówek. Chyba mój najlepszy uczeń jeśli chodzi o metodę "wieszak". Najlepszy drifter. No i zajebiście się też spało w wakacje na głosówce z Tobą, mordo! 
Hooni - Kubuś. Pełny humoru oraz szczęśliwy człowiek. Choć trochę skryty na głosówkach. Najlepszy kierowca rajdowy, nie do pokonania na /ws i chyba najlepszy zbieracz obiektów jeśli chodzi o Challenge.
Osa1390 - Zajebisty artysta. Gościu, rozwijaj się w tym kierunku bo chyba robisz najlepsze grafiki z GPP jakie kiedykolwiek widziałem.
GBS - Mimo, że czasami działałeś mi na nerwy np. wtedy jak chciałeś sobie wgrać podmianki do broni i cały czas do mnie spamiłeś, żebym Ci pomógł to i tak dobrą morda byłeś, będziesz i jesteś! Pamiętaj!
Jemo - Wspaniały kolega mimo, że nie utrzymujemy kontaktu. Wiele się od Ciebie nauczyłem. A no i miło spędzone wieczory!
roke - Dzięki za miło spędzony czas na serwerze i poza nim. Fajna rozgryweczka na lagshocie była grana. Solóweczki na GPP. Dzięki Tobie stałem się mega sławny na YouTubie. W końcu wystąpiłem w Twoim filmiku. Tobie też zawdzięczam wiele. Taki śmieszkowy chłopaczek, jak ja - hehe
Rokitka - No jak jest roke, to i trzeba Ciebie wymienić. Może ostatnio nie jest jakoś fajnie relacyjnie między nami, ale i tak - Patrycja - jesteś spoko i będziesz. Sorka za moje durnowate zachowanie, dość dziecinne. W tym miejscu chciałbym Cię przeprosić. Może słowa to nie wszystko, ale mam nadzieję, że chociaż troszkę się polepszy między nami 

TieMaster (Szyneczka), gołombas - Aj wy zakochane gołąbeczki. Lekarze, którzy ratują i nie tylko. Dzięki za wspólne godziny przesiedziane na serwerze. Dzięki za gadanko na głosówkach i dzięki Szyneczka o to, że podejrzewałeś mnie o aimbota! xD
Chrisu (krzychu5225) - Budowa! Na zawsze w moim sercu xD

Pozdrawiam również tych, których nie wymieniłem. Lista jest za duża, żeby po kolei każdego opisywać.
Nie pozdrawiam ludzi, którzy byli chamscy, niefajni i sprawiali same problemy.

Z góry chciałbym jeszcze przeprosić wszystkich, którym zrobiłem przykrość - za swoje słownictwo, zachowanie czy inne rzeczy.
Mam nadzieję, że nasze drogi się jeszcze kiedyś zetkną i zobaczymy się na serwerze! Ciao amigos i życzę dalszej, miłej gierki! 
~waifu



RE: Ciao Amigos! - Diaz - 04-Mar-2021

Trzymaj sie WiFi


RE: Ciao Amigos! - Cosials - 04-Mar-2021

Trzymaj się waifu, dzięki za wszystko!

[Obrazek: c1f463b0f63dc9559f62159d1851c7e0.gif]


RE: Ciao Amigos! - GBS - 04-Mar-2021

I'm the Globglogabgalab.
ogółem, żartem.
Byłaś przy moich 15-tych urodzinach i nie tylko! przy twoim pierwszym razie też? hehe.
ogółem złapało za serce w chuj, adios mordzia


RE: Ciao Amigos! - roke - 04-Mar-2021

Dzięki wielkie również za grę, nie spodziewałem się tutaj siebie na liście, powodzenia Big Grin


RE: Ciao Amigos! - gołombas - 04-Mar-2021

Dziękuję Ci za wszystko - za wszelką pomoc i rozwiewane wątpliwości, za wkład w serwer, za wspólne rozmowy te tekstowe i te głosowe, za Twoje poczucie humoru. Trzymaj się dobrze i nie zapomnij o nas! :D


RE: Ciao Amigos! - Ronin - 04-Mar-2021

Trzymaj się Waifu Big Grin


RE: Ciao Amigos! - Muthu - 04-Mar-2021

rozumiem twoje wypalenie też sam tak kiedyś miałem xD
bywaj waifu siur <3


RE: Ciao Amigos! - Hooni - 04-Mar-2021

Miłe słowa 💪 Trzymaj się powodzonka zdrowia zdrowia i jeszcze raz piniendzy jeszcze się zobaczymy 👌🍻


RE: Ciao Amigos! - Julka_Kulka - 04-Mar-2021

Waifu, nie zapomnij o gora gora! Spanko przy wyjącej syrenie, te nocne gadanko z karczem i z kolegą disco banią XD. A i Bogdan bardzo pozdrawia Mirka na emeryturze! Trzymaj się i odzywaj się częściej do mnie!

I nie zapomnij o słuchaniu jakiś głupich piosenek z lampartem o 5 rano!