San Andreas Online | Polski Serwer SA:MP 0.3.7
Baju baj proszę pana! - Wersja do druku

+- San Andreas Online | Polski Serwer SA:MP 0.3.7 (http://forum.sao-server.com)
+-- Dział: San Andreas Online (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Migracje (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Baju baj proszę pana! (/showthread.php?tid=2163)

Strony: 1 2


Baju baj proszę pana! - Jemo - 12-Jul-2020

Witajcie. 

Nie wypada bym się nie pożegnał i tutaj, oficjalnie, z każdym z Was. 

Zapewne zauważyliście mój brak aktywności w ostatnim czasie. Wypaliłem się i... też zmęczyłem się. Próbując dać sobie szansę oczekiwałem dnia, który doda mi kopa motywacji aby pędzić dalej i prowadzić tę historię zwaną GPP. 

Nie udało mi się. 

Dlatego w tym miejscu chciałbym podziękować każdemu z Was za wspólne granie, wspólne spędzanie czasu i miłe momenty na serwerze. Poznałem wiele ludzi, jedną z nich nawet w "prawdziwym życiu". Bycie H@ na GPP uświadomiło mi, że jest wiele idiotów na tym świecie, ale także ludzi, wartych uwagi, którzy mają też swoje ukryte talenty. 

Jak to się mówi - ludzie spotykają się w życiu zawsze dwa razy. Znając życie droga napewno mnie kiedyś zaprowadzi na ten serwer zwany GPP aby pograć przez jakiś czas - już w końcu raz nie udało mi się ucieć, więc pewnie drugi raz też mi się tak łatwo nie uda - ale jedno jest pewne: moja historia jako H@ się niniejszym zakończyła. 

Chciałbym podziękować: 
  • @Cziken - za danie możliwości udowodnienia swoich umiejętności oraz bycia odpowiedzialnym oraz za danie możliwości wykazania się samemu sobie. Ja się z Tobą nie żegnam - i dobrze o tym wiesz. Znamy się w końcu tyle czasu Wink 
  • @CrossX - za przekazanie ułamka swoich znajomości czitów tej jakże wspałaniej gierki i pomoc w regulacji wielu kłótni na serwerze. Bez Ciebie bym tak daleko nie zaszedł.
  • Hooni, Paulinka, KillThem, waifu - za miło spędzone wieczory, za bycie wspaniałymi kompanami. 
  • Julka_Kulka - Ty mnie zaprosiłaś na ten serwer poraz drugi, wysyłając mi nachalnie snapy z serwera. Dzięki Tobie wróciłem na GPP na dłuższy okres czasu. Dobra z Ciebie kobita, dobre serce też masz.
    Dzięki też za wieczorne karaoke razem z Rosie i innymi. 
oraz wielu innym osobom, których tutaj nie wymieniłem.
Nie pozdrawiam:
  • wszystkich dzbanów którzy przyprawiały mnie o wysoki puls każdego dnia podczas czytania forum i czatu na serwerze. Niektórzy z Was są naprawdę ograniczeni umysłowo i powinini wyjść na dwór i spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu. Ta gra to nie wszystko. Świat jest też piękny poza nią. 
Dzięki za wszystko! Zapewne jeszcze usłyszymy od siebie kiedyś Smile Na discordzie jestem dostępny od czasu do czasu - więc tam napewno jeszcze się spotkamy.


RE: Baju baj proszę pana! - Hooni - 12-Jul-2020

Dzięki również za wszystko ale się nie żegnamy jesteśmy w kontakcie 😁😁💪


RE: Baju baj proszę pana! - waifu - 12-Jul-2020

zegnaj przyjacielu : (


RE: Baju baj proszę pana! - Zbyszku - 12-Jul-2020

Będziemy tęsknić  Sad


RE: Baju baj proszę pana! - KillThem - 12-Jul-2020

Jeszcze raz dziękuję za wszystko! Smile


RE: Baju baj proszę pana! - fooyara - 12-Jul-2020

(12-Jul-2020, 14:33 PM)Jemo napisał(a): Ta gra to nie wszystko. Świat jest też piękny poza nią. 
ale kłamstwo xddd nara


RE: Baju baj proszę pana! - Osa1390 - 12-Jul-2020

Powodzenia w przyszłości. Życze ci sukcesów i tym podobnych rzeczy.


RE: Baju baj proszę pana! - Julka_Kulka - 12-Jul-2020

Adios senior jak coś pisz będę ci dalej wysyłać nachalnie zdjęcia z GPP! Kc🥺❤️I powodzonka niunia, BAJU BAJ BAJU BAJ PROSZĘ PANA!


RE: Baju baj proszę pana! - jachu.tt - 12-Jul-2020

bede tesknil papa, wroc jeszcze kiedyś!!!!!!


RE: Baju baj proszę pana! - EmetroX - 12-Jul-2020

lubie czytac o sobie a tu o mnie nic niema wiec spier...