San Andreas Online | Polski Serwer SA:MP 0.3.7
Przeszkadzanie w górnictwie. - Wersja do druku

+- San Andreas Online | Polski Serwer SA:MP 0.3.7 (http://forum.sao-server.com)
+-- Dział: Serwer SA:MP (IP: 51.83.217.86:7754) (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=68)
+--- Dział: Skargi, zażalenia (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Rozpatrzone (http://forum.sao-server.com/forumdisplay.php?fid=32)
+---- Wątek: Przeszkadzanie w górnictwie. (/showthread.php?tid=1817)

Strony: 1 2 3


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - Vester - 27-Dec-2019

(27-Dec-2019, 12:51 PM)nocr napisał(a):
(27-Dec-2019, 12:08 PM)Hornet napisał(a): xDDD my jedziemy we 4 a ty stoisz sobie to chlopaki strzelaja do ciebie to nie jest przeszkadzanie zreszta ja np. nie wiedzialem ze kopiesz rude ale i tak nic z tym, i byl chomiczek jeszcze to jemu tez bana ?



(27-Dec-2019, 12:07 PM)DeTor napisał(a): O swoim upw to już nie wspomniałeś Big Grin
tak zabilismy go 1 potem tp sie do auta i waliliśmy do niego a on lognąl xD i oskarża DeTor 'a ze ma macro bo nie da sie 0.7 zrobić i że ja bede wywalony z adm za to co robie
to strzelanie z auta do innych graczy jest dozwolone?


Jeżeli jest kierowca, to tak.


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - bezel - 27-Dec-2019

(27-Dec-2019, 12:52 PM)Vester napisał(a):
(27-Dec-2019, 12:51 PM)nocr napisał(a):
(27-Dec-2019, 12:08 PM)Hornet napisał(a): xDDD my jedziemy we 4 a ty stoisz sobie to chlopaki strzelaja do ciebie to nie jest przeszkadzanie zreszta ja np. nie wiedzialem ze kopiesz rude ale i tak nic z tym, i byl chomiczek jeszcze to jemu tez bana ?




(27-Dec-2019, 12:07 PM)DeTor napisał(a): O swoim upw to już nie wspomniałeś Big Grin
tak zabilismy go 1 potem tp sie do auta i waliliśmy do niego a on lognąl xD i oskarża DeTor 'a ze ma macro bo nie da sie 0.7 zrobić i że ja bede wywalony z adm za to co robie
to strzelanie z auta do innych graczy jest dozwolone?


Jeżeli jest kierowca, to tak.
Kierowca nie może strzelać z desert eagla, a moje screenshoty mówią co innego.


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - Hornet - 27-Dec-2019

czlowieku usón to bo psujesz rep foróm gosciu

bo po 1 nie da sie kierujonc szczelac z digla

a po 2 ja kierowalem a nie vester xD https://imgur.com/h66RFe9 

i kontynujonc to co napisal detor kiedy cie zabil wester to potem sie tepnoles do samochodu i wyszedles strzeliles do vestera uciekales i jak byles na szocika to /q wienc powinienes dostac jaila za upw gosciu


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - Vester - 27-Dec-2019

Ośmieszasz się. Tylko tyle mam do powiedzenia


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - bezel - 27-Dec-2019

(27-Dec-2019, 15:26 PM)Hornet napisał(a): czlowieku usón to bo psujesz rep foróm gosciu

bo po 1 nie da sie kierujonc szczelac z digla

a po 2 ja kierowalem a nie vester xD https://imgur.com/h66RFe9 

i kontynujonc to co napisal detor kiedy cie zabil wester to potem sie tepnoles do samochodu i wyszedles strzeliles do vestera uciekales i jak byles na szocika to /q wienc powinienes dostac jaila za upw gosciu
Tak się wypowiada piętnastoletni moderator serwera, pogratulować moderacji.

(27-Dec-2019, 16:23 PM)Vester napisał(a): Ośmieszasz się. Tylko tyle mam do powiedzenia
Jeszcze wyżej utrzymywałeś, że byłeś kierowcą, nie wyszło kłamczuszkowanie. Brakło argumentów to już zarzut że się ośmieszam, ojoj.


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - Hornet - 27-Dec-2019

poco tutaj argumenty jakiekolwiek czemu to nie jest juz usuniete

a o swoim upw nie wspomniales oczywiscie nawet nie zareagowales gdy napisalem ci to i detor wiec beka z cb bo my oczywiscie najgorsi i do zbanowania a ja tak jak napisales przeciez wylece z hukiem z serwerowej administracji 

1. uwazasz ze nie da sie zrobic 0.7 gl co dopiero tyle ile zrobil DeTor i placzesz ze ma macro

2. twierdzisz ze przeszkadzanie w wykopaniu rud to celowe utrudnianie rozgrywki gracza z czego my nawet nie wiedzielesmy ze cos kopiesz

3. napisales ta skarge na serio najwiekszy blad lol

4. na moje argumenty ktore cie zciszyly totalnie napisales ,,Tak się wypowiada piętnastoletni moderator serwera, pogratulować moderacji. 





RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - Soldier - 27-Dec-2019

Na czas kopania gracz jest nieśmiertelny. Edit: aktualnie nie.
Poza tym nie masz żadnego immunitetu. To jest serwer DM i każdy może Cie zabijać gdy nie jest to zabronione.


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - DeTor - 27-Dec-2019

22 grudnia sapałeś się do Cross'a, że ma wspomagacze, teraz do mnie. Ciągle nas prowokujesz i uważasz, że znasz się na wszystkim najlepiej. Ta skarga wgl sensu nie ma, bo skąd mieliśmy wiedzieć, że kopiesz rude? Weź to admin zamknij, bo aż żal jak ktoś nowy przyjdzie i to zobaczy :/


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - GerkhaN - 27-Dec-2019

Po pierwsze to serwer DM, wiec kolego nie jest raczej zabronione ''strzelanie do innego gracza'', sam byłem administratorem już niejednokrotnie i jeśli miałbym za moich czasów wyrzucać a później banować graczy, którzy jeżdżą za innymi i do nich strzelają to musiałbym ukarać co najmniej połowę serwera jak nie większość, no taka prawda. Coś się nie podoba to idź na serwer rp, tam sie o takie rzeczy nie bedziesz musiał martwić. 
Co do wykopów, zapewne podczas kopania masz włączone nieśmiertelność więc nie rozumiem o co masz problem. Tak jak wspomniałem wyżej, jest to serwer dm więc czasami należy zachować odrobinę sprytu, być sprytniejszym od innych i pomyśleć trochę, mapa nie jest mała a te ''kamienie'' rozmieszczone są po całej mapie, wiec zawsze masz możliwość ucieczki. Chyba ze zle zrozumialem


RE: Przeszkadzanie w górnictwie. - bezel - 27-Dec-2019

(27-Dec-2019, 17:35 PM)FVector napisał(a): Na czas kopania gracz jest nieśmiertelny.
Poza tym nie masz żadnego immunitetu. To jest serwer DM i każdy może Cie zabijać gdy nie jest to zabronione.
Zanim cokolwiek napiszesz sprawdź swoją tezę i się nie kompromituj.
(27-Dec-2019, 17:36 PM)DeTor napisał(a): 22 grudnia sapałeś się do Cross'a, że ma wspomagacze, teraz do mnie. Ciągle nas prowokujesz i uważasz, że znasz się na wszystkim najlepiej. Ta skarga wgl sensu nie ma, bo skąd mieliśmy wiedzieć, że kopiesz rude? Weź to admin zamknij, bo aż żal jak ktoś nowy przyjdzie i to zobaczy :/
Do CrossX "sapałem się" o coś innego. Opisana wyżej sytuacja nie miała nigdy miejsca.
(27-Dec-2019, 17:43 PM)GerkhaN napisał(a): Po pierwsze to serwer DM, wiec kolego nie jest raczej zabronione ''strzelanie do innego gracza'', sam byłem administratorem już niejednokrotnie i jeśli miałbym za moich czasów wyrzucać a później banować graczy, którzy jeżdżą za innymi i do nich strzelają to musiałbym ukarać co najmniej połowę serwera jak nie większość, no taka prawda. Coś się nie podoba to idź na serwer rp, tam sie o takie rzeczy nie bedziesz musiał martwić. 
Co do wykopów, zapewne podczas kopania masz włączone nieśmiertelność więc nie rozumiem o co masz problem. Tak jak wspomniałem wyżej, jest to serwer dm więc czasami należy zachować odrobinę sprytu, być sprytniejszym od innych i pomyśleć trochę, mapa nie jest mała a te ''kamienie'' rozmieszczone są po całej mapie, wiec zawsze masz możliwość ucieczki. Chyba ze zle zrozumialem
A dla tego pana proszę warna, bo do tematu nic nie wnosi.

I skończcie już nabijać posty, czekam na reakcję kogoś z góry.